pix
Katalog Avon jest publikacją wydawaną od 1896 roku. Jego łączny nakład czyni go największym i najbardziej znanym na świecie. Promuj go wszędzie, a zobaczysz jak łatwe jest zbieranie zamówień.

Nasza oferta zmienia się co 3 tygodnie. 17 katalogów w roku z nową ofertą promocyjną dla klientów i konsultantek daje duże możliwości zarobkowe.

KATALOG:

Aktualny Katalog – sierpień 2021

 

Aktualny katalog ważny przez

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Katalog Avon - zostań konsultantką

Perfumy Little Dot powstały w 1886 roku i były pierwszym kosmetykiem firmy Avon. W 1972 roku w naszym portfolio pojawiły się pierwsze kosmetyki do pielęgnacji cery. Od ponad wieku nieustannie rozszerzamy i uatrakcyjniamy ofertę.

Dziś w naszym katalogu prezentujemy kosmetyki z 6 kategorii:

Zapachy – tworzone są przez najlepszych perfumerów skupionych wokół trzech czołowych producentów: Fimernich, IFF i Givaudan, co gwarantuje im najwyższą jakość. Warto je polecać , ponieważ zwiększają wartość zamówień i lojalność klientów.

Makijaż – kosmetyki powstają przy udziale zaawansowanej technologii True Color, dostępnej wyłącznie w Avon oraz cennych składników, takich jak jedwab czy czarne perły. Warto je polecać, ponieważ kosmetyki te najczęściej kupowane są pod wpływem impulsu i pomagają zdobyć nowe klientki

Pielęgnacja cery – formuły kosmetyków powstają w 6 laboratoriach Avon. Są dziełem 350 naukowców, którzy opracowali ponad 30 opatentowanych technologii mających wpływ na zdrowy, młody wygląd skóry. Warto polecać, ponieważ zapewniają lojalność klientów i ich zaufanie do marki Avon.

Pielęgnacja włosów – kosmetyki do włosów Avon dzielą się na dwie grupy: linię Advance Techniques opartą o zaawansowane technologie oraz linię Naturals zainspirowaną naturalnymi składnikami znanymi z tradycyjnych sposobów pielęgnacji włosów. Warto je polecać, ponieważ cieszą się olbrzymią popularnością i klienci będą często po nie wracać.

Pielęgnacja ciała – bogate portfolio kosmetyków do ciała zapewnia kompleksową pielęgnację i dobór odpowiednich produktów nawet dla najbardziej wymagających klientów. Warto je polecać, ponieważ potrzebne są każdemu i pomagają podwyższyć wartość zamówienia.

Fashion&Home – Avon tworzy dodatki od ponad 40 lat, czerpiąc z doświadczenia najlepszej firmy biżuteryjnej Tiffany&CO., niegdyś należącej do Avon oraz współpracy z ikonami mody. Warto je polecać, ponieważ modne dodatki są doskonałym uzupełnieniem wizerunku.