pix

LIIV co to jest ?

LIIV to Produkty zawierające optymalne ilości składników odżywczych dostosowanych do różnych etapów i stylów życia kobiet.

Prawidłowa dieta powinna zawierać gamę produktów spożywczych z każdej grupy pokarmowej. Jednak w natłoku zajęć spełnianie tych wymogów bywa dla nas niełatwe.

Nasze koktajle zastępujące posiłek mogą zatem być smacznym i wygodnym sposobem na zapewnienie równowagi składników odżywczych dla naszego organizmu jak również mogą pomóc kontrolować spożycie kalorii w ciągu dnia.
Prawidłowe odżywianie jest podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia. Każda porcja koktajlu zawiera wysokiej jakości białko oraz 25 cennych witamin i składników mineralnych. Można je też mieszać z własnymi składnikami uzupełniającymi takimi jak mleko, owoce, warzywa w ten sposób nigdy nam się nie zanudza.

Zdrowy sen
Relaksujący suplement diety w tabletkach zawiera mieszankę ekstraktów roślinnych i ziołowych w dodatkiem witaminy B6 i magnezu które wspomagają odprężenie i zdrowy sen.
Odpowiednie nawodnienie

Napój aloesowy z zielona herbata i imbirem to produkt który ułatwi nam w odpowiedni sposób nawodnić organizm picie wody jest kluczowe dla naszego zdrowia jednak nie zawsze uda nam się wypić dziennie 2l wody. Koncentrat aloesowy rozcieńczamy woda by uzyskać smaczny napój który dodatkowo posiada właściwości przeciwutleniajace i oczyszczające, wyciąg z Zielonej herbaty pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy i cholesterolu, może przyczynić się do redukcji tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia nasza odporność.