pix

Wypełnij formularz zgłoszeniowy AVON a otrzymasz:

Darmowe próbki | Upominek | Katalogi | Rabaty do 50%

* na urodziny otrzymasz zapach Avon gratis

Adres

Informacje dodatkowe

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest Agnes Agnieszka Bobak Krecioch (dalej jako "Administrator"). Dane osobowe będą przetwarzane przez Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. (dalej jako "Avon"), z siedzibą w Warszawie przy ulicy Słowiczej 32 (02-170), w celu zawarcia umowy o współpracę z Avon oraz oferowania produktów.

Administrator zobowiązuje się do ochrony danych osobowych użytkownika strony. Powierzone dane będą przetwarzane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do zawarcia umowy o współpracę z Avon oraz oferowania produktów. W przypadku braku udostępnienia danych osobowych, Avon nie będzie mógł zaoferować swoich produktów oraz zawrzeć umowy o współpracę.

Administrator będzie przetwarzał dane osobowe powierzone przez użytkownika wyłącznie w celu, w jakim zostały udostępnione i zobowiązuje się do zachowania ich w poufności i nieujawnienia ich innych podmiotom chyba, że ujawnienie to następuje na podstawie wyraźnego upoważnienia przez użytkownika lub na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów, dla których zostały zebrane, a następnie zostaną usunięte.

Użytkownik ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przeniesienia do innego administratora danych. Użytkownik ma także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących przetwarzania danych osobowych, użytkownik może skontaktować się z Administratorem za pomocą adresu e-mail kontakt@konsultantka-zamowienie.pl lub adresu poczty tradycyjnej. Przesłane dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu i udzielenia porady jak zostać Konsultantką Avon..

Ambasadorka Avon to:

Elastyczne godziny pracy, warunki pracy według własnych potrzeb, dowolna liczba zamówień – to tylko niektóre zalety, które z pewnością docenisz decydując się na współpracę z Avon. Jak zostać ambasadorką Avon?

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, a w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel, który pokaże Ci, jak proste może być zarabianie dodatkowych pieniędzy, jak przyjemna może być praca dla Avon. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, mówiące o tym, jak zostać konsultantką Avon. Najważniejsze jest zaistnienie na rynku i zdobycie jak największej liczby klientów. Pamiętaj, że robisz to dla siebie! Współpraca z Avon nie narzuca niczego! Możesz dokonywać wielu zamówień dla wielu klientów, a możesz tylko zbierać zamówienia od rodziny i przyjaciół. Sama ustalasz, jaka forma pracy Tobie pasuje i w jakiej czujesz się spełniona. Nie ma górnego i dolnego limitu zamówień, które składasz lub Twoich zarobków. Wszystko kontrolujesz Ty sama i robisz to na swoich zasadach. Korzyści, które czerpiesz ze współpracy z Avon są tak naprawdę Twoją zasługą, bo to Ty podjęłaś krok w tym kierunku i zechciałaś rozwijać siebie. Warto pamiętać o tym, że bycie ambasadorką Avonu to nie tylko sprzedaż, ale także rozwój osobisty, który daje Ci szansę na poszerzenie horyzontów, ale także świadomości i wiedzy, jaką masz o marketingu czy sprzedaży.

Jak zostać Konsultantką AVON?

Lubisz dbać o swoją urodę i najbliższych? Jesteś na bieżąco z trendami oraz śledzisz kosmetyczne nowości?
Przyjaciele traktują Cię jak eksperta w dziedzinie piękna i kosmetyków?
Nie czekaj dłużej…
Dołącz do grona 6 milionów konsultantek Avon na całym świecie i rozpocznij swoją przygodę ze światem Piękna i Niezależności.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie, a w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel.


Dlaczego warto zostać Ambasadorką Avon?

  • wpisowe 0,00 zł – nie ponosisz żadnych kosztów dołączając do Avon,
  • zniżki do 40% na kosmetyki-Twój rabat zależy od wysokości zamówienia,
  • program powitalny dla nowych Konsultantek- Twój Pewny Start, w którym znajduje się kolekcja kosmetyków jak i akcesoriów o wartości 800 zł,
  • programy lojalnościowe, dzięki, którym zyskasz jeszcze więcej prezentów np. Działasz i Masz lub Akademia Gwiazd,
  • przedpremierowy dostęp do ofert limitowanych zamieszczony w gazetce Focus przeznaczonej dla Konsultantek,
  • dodatkowy zysk z zamówień klientów,
  • rozwój dzięki bezpłatnym szkoleniom,
  • najwyższej jakości serwis z dostawą do domu lub ponad 7000 innych wybranych przez Ciebie miejsc.

Profity z bycia konsultantką Avon

Pewnie wiele z Was zastanawia się, jakie mogą być zalety pracy jako konsultantka. Czy to naprawdę jest takie proste? Otóż tak! Wszystko zaczyna się u Ciebie w domu. Jeśli zdecydujesz się na bycie konsultantką, pewnie przyjdzie Ci na myśl kilka istotnych pytań. To bardzo dobrze! Oznacza to, że jesteś zainteresowana i chcesz się zaangażować, a właśnie takie osoby powinny być ambasadorkami Avon.

Dokonując zapisu nie wpłacasz żadnego wpisowego. Jest to rzadkość, ale i wielka zaleta tej formy współpracy. Zamawiając produkty z Avon, możesz uzyskać nawet 40% rabatu, dzięki temu możesz zarobić o wiele więcej. Rabat zależy od wysokości zamówienia, dlatego warto angażować jak najwięcej klientek.

Dołączając do grona konsultantek dostajesz pakiet startowy na powitanie. Znajdują się w nim kosmetyki i akcesoria o wartości 800 złotych. Ponadto możesz korzystać z wielu programów lojalnościowych, dzięki którym możesz otrzymać jeszcze więcej prezentów. Możesz brać udział w „Działasz i Masz” lub „Akademii Gwiazd”. Dodatkowo jesteś osobą uprzywilejowaną i masz dostęp przedpremierowo do ofert, które są limitowane i umieszczone w gazetce Focus, dostępnej dla konsultantek. Im więcej zamówień zbierzesz, tym większe możesz osiągać zyski. Ponadto oferujemy także bezpłatne szkolenia, które pozwolą Ci rozwinąć się w sprzedaży bezpośredniej, ale także wszelkie umiejętności miękkie. Nie musisz się także martwić dostawą, ponieważ zapewniamy dostawę do domu lub do ponad 7 tysięcy innych punktów odbioru!