pix

Złóż zamówienie Avon

Jesteś zainteresowana złożeniem zamówienia, otrzymania fachowej wiedzy na temat naszych kosmetyków wypełnił poniższy formularz zamówień, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Złóż zamówienie


Adres dostawy


Produkty do zamówienia


Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest Agnes Agnieszka Bobak Krecioch (dalej jako "Administrator"). Dane osobowe będą przetwarzane przez Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. (dalej jako "Avon"), z siedzibą w Warszawie przy ulicy Słowiczej 32 (02-170), w celu zawarcia umowy o współpracę z Avon oraz oferowania produktów.

Administrator zobowiązuje się do ochrony danych osobowych użytkownika strony. Powierzone dane będą przetwarzane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do zawarcia umowy o współpracę z Avon oraz oferowania produktów. W przypadku braku udostępnienia danych osobowych, Avon nie będzie mógł zaoferować swoich produktów oraz zawrzeć umowy o współpracę.

Administrator będzie przetwarzał dane osobowe powierzone przez użytkownika wyłącznie w celu, w jakim zostały udostępnione i zobowiązuje się do zachowania ich w poufności i nieujawnienia ich innych podmiotom chyba, że ujawnienie to następuje na podstawie wyraźnego upoważnienia przez użytkownika lub na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów, dla których zostały zebrane, a następnie zostaną usunięte.

Użytkownik ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przeniesienia do innego administratora danych. Użytkownik ma także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących przetwarzania danych osobowych, użytkownik może skontaktować się z Administratorem za pomocą adresu e-mail kontakt@konsultantka-zamowienie.pl lub adresu poczty tradycyjnej. Przesłane dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu i udzielenia porady jak zostać Konsultantką Avon..

Avon na własne potrzeby – złóż zamówienie!

Każda kobieta i każdy mężczyzna mają swoje potrzeby. Są nimi także odpowiednio dobrane kosmetyki, które pomagają wyglądać i czuć się dobrze.

Dlatego też Avon wychodzi swoim klientom naprzeciw oferując kosmetyki dobrane do potrzeb skóry, ale i osobowości ich właściciela. Oferta kosmetyków Avon jest tak szeroka, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie do pielęgnacji kosmetyki a każdy typ urody będzie mógł korzystać z kosmetyków do makijażu świetnie prezentujących się na skórze. Warto więc zainwestować w siebie i zamówić kosmetyki Avon na własne potrzeby, ale także swoich bliskich.

Nic prostszego! Jedyne co wystarczy zrobić to wejść na stronę www.konsultantka-zamowienie.pl/zloz-zamowienie-avon/. To właśnie z tego poziomu będziesz mogła dokonać zamówienia, najpierw uzupełniając formularz niezbędnymi danymi.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Avon i wybrania produktów dla siebie. Jeżeli interesuje Cię złożenie zamówienia, a także otrzymanie fachowej wiedzy i pomocy na temat kosmetyków Avon, to wypełnij formularz znajdujący się na tej podstronie, a nasz przedstawiciel powinien skontaktować się z Tobą w ciągu 24 godzin. To nic trudnego, wystarczy podać podstawowe informacje, takie jak imię, nazwisko, Twój adres e-mail i numer telefonu, dane adresowe, ale przede wszystkim produkty, które chcesz zamówić. Ponadto, możesz wybrać szacunkową datę dostarczenia. Jeśli wiesz, że nie będzie Cię w domu, bo jedziesz na urlop, to możesz o tym nam napisać, a my dopasujemy dostawę tak, by nasze kosmetyki przyjechały do Ciebie w odpowiednim czasie.