pix

Rabaty Avon

Bycie konsultantką to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Dbasz o dobro, wygląd, samopoczucie, a nawet zdrowie swoich klientek, które odwdzięczają się swoją lojalnością, liczbą zamówień i dobrymi opiniami na Twój temat. Dzięki temu i Ty możesz się rozwijać.

Avon docenia takie osoby, które mają plan na siebie, angażują się w to co robią i mają wiele do zaoferowania. Dlatego też Avon także przygotowuje specjalne oferty dla swoich ambasadorek i konsultantek, by docenić ich ciężką pracę. Dzięki temu mogą one zamawiać jeszcze taniej, a tym samym więcej zarabiać! Lojalność, którą przejawiają konsultantki jest doceniana, a Avon odwdzięcza się oferując wspaniałe rabaty. Obopólne korzyści są w tym obszarze bardzo ważne, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą rabatową przygotowaną przez Avon specjalne dla swoich ambasadorek.

Chcę kupować w Avon z rabatami!

Chcesz kupować w Avon z rabatami? Masz taką możliwość! Na dobry początek Avon oferuje trzy starter boxy, dzięki którym będziesz mogła rozwinąć skrzydła, zdobyć zaufanie klientek i zachęcić ich do współpracy właśnie z Tobą. Nasze boxy dostępne są w rozmiarze małym, średnim i dużym.

Mini starter box – jego cena to 100 zł, a w środku znajdziesz 8 sztuk kosmetyków i 24 sztuki próbek, którymi zachęcisz klientki do korzystania z Twoich usług jako konsultantki Avon.

Midi starter box – jego cena to 200 zł, w środku znajduje się aż 15 sztuk kosmetyków, 45 sztuk próbek a do tego torebki plastikowe i paski zapachowe.

Maxi starter box – największy z boxów, najbardziej różnorodny i najchętniej wybierany przez konsultantki! Jego cena to 300 zł, a w jego skład wchodzą 23 sztuki kosmetyków, 90 sztuk próbek, torebki plastikowe, paski zapachowe i jedna torebka na zakupy.

Oprócz starter boxów Avon oferuje także promocję, która polega na pakietach dla klienta w cenie 1,49 zł. W skład takiego pakietu wchodzi katalog kolejnej kampanii, 3 próbki kosmetyków i torebka z Avon. Pamiętaj, że liczba pakietów, które można zamówić zależy od wielkości zamówienia, dlatego warto jest angażować się i składać jak największe zamówienia. Dzięki temu możesz zarobić więcej i skorzystać ze znacznie większej ilości naszych rabatów.